Shop

Ëndrrat e thyera

eBook (PDF), 90 Pages
(2 Ratings)
Price: $4.14
Libri "Ëndrrat e thyera" është mbi të gjitha krijim i zemrës. I përngjan një kokteji ku ndjenjat gërshetohen me kurajon, çiltërsia me pasionin, ose sakrificat me dhimbjen. Ky roman i shkurtër paraqitet me një tekst të dendur dhe plot ritëm. Është nga ata libra ku secili mund të gjej pak nga vetvetja, veçanërisht të gjithë mërgimtarët e larguar nga trojet e tyre. Shkruajtur në mënyrë lehtësisht të kuptueshme për të gjithë. Lexohet me një frymë! Autori eshte edhe nje blogger i njohur ne boten virtuale shqiptare.
Available in PDF Format

Ratings & Reviews

Log in to review this item
Lulu Sales Rank: 259986
1 Person Reviewed This Product
Refreshing...
There are no reviews for previous versions of this product
Refreshing...

Product Details

Publisher
Erion Selmani
Published
October 20, 2007
Language
Albanian
Pages
90
File Format
PDF
File Size
322.76 KB
Product ID
6370317

Formats for this Ebook

PDF
Required Software Any PDF Reader, Apple Preview
Supported Devices Windows PC/PocketPC, Mac OS, Linux OS, Apple iPhone/iPod Touch... (See More)
# of Devices Unlimited
Flowing Text / Pages Pages
Printable? Yes
Report This Content to Lulu >

Moderation of Questionable Content

Thank you for your interest in helping us moderate questionable content on Lulu. If you need assistance with an order or the publishing process, please contact our support team directly.

How does this content violate the Lulu Membership Agreement?

Keywords

Listed In

More From Erion Selmani